Гачки цвяхозабивних пістолетів Bostitch

Чи задумувались ви колись, чому інструмент Bostitch має спускові гачки чорного або сірого кольору? Bostitch пропонує наступні види гачків для пістолетів:

  • контактний гачок, або автоматичний, має чорний колір
  • послідовний гачок або одиночний, має сірий колір
  • регульований гачок може бути як чорного так і сірого кольору, проте біля нього на корпусі монтується перемикач, який перемикає режим забивання цвяхів з автоматичного на одиночний і навпаки.

Контактний режим роботи найкраще підходить для великих об’ємів роботи і швидкого забивання, де точність і акуратність роботи має другорядне значення

Послідовний режим роботи призначений для більш точних робіт, що особливо важливо при монтажних роботах.

Вам потрібно визначитись, який режим роботи найкраще підходить для ваших завдань. На інструмент, в залежності від модельної модифікації, можуть бути попередньо встановлені як сірі так і чорні гачки. Наприклад, моделі Bostitch N89C або Bostitch N66C можуть мати як сірі так і чорні попередньо встановлені гачки. За необхідності, додатковий гачок можна придбати окремо і замінити попередньо встановлений.

В інструменті, де передбачена можливість перемикання режимів, ви можете обрати потрібний режим, в залежності від інтенсивності і точності виконуваної роботи.

Контактний гачок

З контактним гачком інструмент працює наступним чином: при натисканні гачка цвяхозабивний пістолет не спрацьовує, поки ви не притиснете носик інструмента дулом до поверхні і не натиснете на неї. Такий захисний механізм захищає від випадкового пострілу при натисканні гачка. Автоматичним режим називається тому що утримуючи гачок, ви можете швидко забивати цвяхи просто притискаючи дуло до поверхні.

Недоліком такого режиму є те, що утримуючи гачок ви можете випадково забити цвях не зовсім в тому місці, де потрібно. Крім того, при забиванні цвяха, віддачею пістолет може відскочити, знову натиснутись і випадково забити ще один цвях.

Послідовний гачок

У випадках, коли потрібна висока точність забивання, обирається послідовний гачок. При його використанні потрібно притиснути дуло пістолета до поверхні, після чого натиснути на гачок.

В такому режимі, навіть при віддачі, цвях не заб’ється знову. Щоб забити наступний цвях потрібно відпустити гачок, знову притиснути дуло пістолета до місця забивання і натиснути гачок.

Такий режим уповільнює роботу, проте підвищує точнісь її виконання

Гачок з перемикачем

Якщо в інструменті передбачений механізм перемикання режимів, ви можете обирати контактний або послідовний режим, в залежності від того, чи потрібна вам більша швидкість чи більша точність.

В позначеннях до інструменту Bostitch можна зустріти наступні позначення гачків:

Тире 1 в кінці артикула деталі інструменту означає “CT” або контактний гачок

Тире 2 в кінці артикула деталі інструменту означає “ST” або послідовний гачок

Тире 3 в кінці номера деталі інструменту означає “TO” або гачок з перемиканням режимів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!